Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Projekt etwinning „Describe and draw” – klasa 2 SP

Nasze kolejne zadanie w ramach projektu etwinning gotowe!

Każde dziecko z czterech partnerskich krajów miało za zadanie opisać swój wygląd, uwzględniając, m.in. kolor oczu, włosów, cechy charakterystyczne, ubiór czy noszone dodatki. Gotowymi opisami wymieniliśmy się z dziećmi z Niemiec, Słowenii i Rumunii.  Na podstawie otrzymanych opisów, uruchomiając  wyobraźnię, każde dziecko rysowało jedną osobę z innego kraju i również zostało narysowane.

Czy naszym zagranicznych kolegom i koleżankom  udało się odtworzyć nas wiernie? Macie okazję przekonać się o tym, oglądając  nasze wspólne partnerskie dzieło – książkę portretową.  Oto link do naszej książki: 

 

 Miłego oglądania!

Book titled 'DESCRIBE AND DRAWan eTwinning project'Read this book made on StoryJumper

E. Winiarczyk i klasa 2 SP

 

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 494

Wczoraj 1399

W tym tygodniu 9886

W tym miesiącu 24148

Razem 1361783