Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Angielski na wesoło

Do naszej szkoły przyjechali zaproszeni profesjonalni aktorzy z prywatnego teatru z Centrum Teatralnego w Krakowie. Zaprezentowali nam dwa spektakle angielsko-polskie, przygotowane jako pomoc dydaktyczna w nauce języka angielskiego. Poziom językowy był tak dobrany, aby młodzi widzowie ze zrozumieniem mogli śledzić wydarzenia na scenie.

Dla najmłodszych uczniów aktorzy przygotowali znaną historię o Czerwonym Kapturku – Little Red Riding Hood. Spektakl zawierał 50 % mówionego słowa w języku angielskim i zaprezentowany został w zabawnej, pomysłowej i nowoczesnej formie, z małą dawką bajkowego morału, wzbogacony wesołymi piosenkami.

Dla starszych uczniów zaprezentowany został spektakl Peter Black, w całości w języku angielskim.

Odegrana została historia człowieka, który w ciągu jednego dnia traci dosłownie wszystko. Bohater zaczynając wszystko od zera, motywowany podstawowymi potrzebami ludzkimi, takimi jak jedzenie, sen, ciepło, praca, przyjaciele - uczy się cenić w życiu to, co naprawdę ważne.

Oba przedstawienia bardzo podobały się uczniom i pozostawiły w widzach uczucie satysfakcji z bezpośredniego kontaktu z językiem angielskim i na pewno wytworzyły pozytywne nastawienie do dalszej nauki tego języka.

BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 26

Wczoraj 2075

W tym tygodniu 10012

W tym miesiącu 40440

Razem 1691975