Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Zawody pływackie

W środę, 20 marca, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci w pływaniu sztafetowym i indywidualnym.  Naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci reprezentowali następujący uczniowie: Gabriel Rozenbajgier (1 klasa), Aleksandra Skiba, Antonina Tomaszewska-Bober, Hanna Radochońska, Adam Kawecki i  Mateusz Narkun (2 klasa), Antoni Radochoński (4 klasa), Wiktoria Tkaczyk, Zofia Wachowska, Kinga Opryszko, Jakub Lemański i Julian Kowalczyk (5 klasa). Najlepszy wynik osiągnął Jakub Lemański w stylu motylkowym zajmując 2 miejsce. Sztafety uplasowały się na  6 i  7 miejscu.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wystartowały uczennice 7 klasy szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Aleksandra Piss, Oliwia Węcław, Martyna Bachurska, Klaudia Wnorowska, Jowita Kępczyńska i  Katarzyna Urban wywalczyły 3 miejsce w sztafecie. Indywidualnie 1 miejsce w stylu dowolnym zdobyła Klaudia Wnorowska (3 A). Na 3 miejscu w stylu grzbietowym indywidualnie uplasowała się Jowita Kępczyńska (3 A). Gratulujemy!

A.Osiewicz

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1962

Wczoraj 2059

W tym tygodniu 9873

W tym miesiącu 40301

Razem 1691836