Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Pożegnanie maturzystów

  Przez ile dróg musi przejść każdy z nas,
  By mógł człowiekiem się stać?

  Bob Dylan

   

  Poważni, wzruszeni i świadomi powagi chwili – przyszli, by odebrać świadectwa ukończenia liceum, by pożegnać się z wychowawczynią, nauczycielami i młodszymi kolegami. Dziękowali za poświęcony im czas, za przekazaną wiedzę i wychowanie w duchu księdza Bosko. Od 26 kwietnia 2019 roku stali się częścią historii Zespołu Szkół Salezjańskich w Przemyślu, a tym samym dołączyli do olbrzymiej grupy żyjących na całym świecie wychowanków salezjańskich.

  Refleksyjny charakter uroczystości podkreślały także słowa wierszy i teksty piosenek, którymi pożegnali abiturientów młodsi koledzy. Zapewniali o wdzięcznej pamięci i prosili o pamięć.

  Piątkowe spotkanie było ważne również z innego powodu, tego dnia bowiem zakończyła wieloletnią pracę w szkole  pani Irena Zasadny.

  Przez jej pracownię chemiczną przewinęły się wszystkie roczniki gimnazjalistów i licealistów. Zarażała pasją do chemii, humorem i radością życia.  Była przykładem nauczycielki, którą cechował profesjonalizm, talent pedagogiczny, a przede wszystkim ogromną życzliwość dla uczniów.

  Pani Irenie życzymy dużo zdrowia i radosnego przeżywania każdego dnia emerytury, a maturzystom powodzenia na egzaminie i dalszych satysfakcjonujących wyborów.

  IG

  Logowanie