Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

The elephant – czyli, jak poznać całą! prawdę.

W ramach prac kółka teatralnego z języka angielskiego, uczniowie klasy 5 przygotowali wraz z opiekunem grupy p. B. Brożyniak kolejny skecz pt. The elephant (słoń). Na jego podstawie próbują wytłumaczyć co należy zrobić, aby poznać całą prawdę, a nie, jak to zwykle w życiu bywa, tylko jej część. To, jak się okazuje bardzo często prowadzi do pewnych nieporozumień. Prace nad skeczem dostarczyły uczniom mnóstwo dobrej zabawy zakończonej bajkowym morałem.

 

BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 472

Wczoraj 1399

W tym tygodniu 9864

W tym miesiącu 24126

Razem 1361761