Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  The elephant – czyli, jak poznać całą! prawdę.

  W ramach prac kółka teatralnego z języka angielskiego, uczniowie klasy 5 przygotowali wraz z opiekunem grupy p. B. Brożyniak kolejny skecz pt. The elephant (słoń). Na jego podstawie próbują wytłumaczyć co należy zrobić, aby poznać całą prawdę, a nie, jak to zwykle w życiu bywa, tylko jej część. To, jak się okazuje bardzo często prowadzi do pewnych nieporozumień. Prace nad skeczem dostarczyły uczniom mnóstwo dobrej zabawy zakończonej bajkowym morałem.

   

  BB

  Logowanie