Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Energylandia 2019

  Wycieczki do Energylandii  to niesamowite wrażenia i dobra zabawa. Park rozrywki cieszy się olbrzymią popularnością, każdego roku powstają nowe atrakcje. Młodzież Zespołu Szkół Salezjańskich już po raz trzeci korzystała z oferty parku.  24 maja najodważniejsi sprawdzali swoje możliwości na Hyperionie, który pędził z prędkością 140 km/h  i przyprawiał o zawrót głowy.  Inne  kolejki i atrakcje wodne oraz ich różnorodność sprawiły, że osiem  godzin zabawy minęło bardzo szybko. Większość uczestników już zapisała się na kolejną wycieczkę, tym razem do parku wodnego Tatralandia na Słowacji, do którego pojedziemy 6 września.

  A.Szymańska

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 859

  Wczoraj 2300

  W tym tygodniu 5512

  W tym miesiącu 38454

  Razem 1564353