Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Energylandia 2019

Wycieczki do Energylandii  to niesamowite wrażenia i dobra zabawa. Park rozrywki cieszy się olbrzymią popularnością, każdego roku powstają nowe atrakcje. Młodzież Zespołu Szkół Salezjańskich już po raz trzeci korzystała z oferty parku.  24 maja najodważniejsi sprawdzali swoje możliwości na Hyperionie, który pędził z prędkością 140 km/h  i przyprawiał o zawrót głowy.  Inne  kolejki i atrakcje wodne oraz ich różnorodność sprawiły, że osiem  godzin zabawy minęło bardzo szybko. Większość uczestników już zapisała się na kolejną wycieczkę, tym razem do parku wodnego Tatralandia na Słowacji, do którego pojedziemy 6 września.

A.Szymańska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 56

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17802

W tym miesiącu 41070

Razem 1430441