Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  3 miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej SingSing

  We wtorek, 21 maja 2019 r. nasze dwie uczennice – Gabrysia Skiba i Ola Kielar z klasy 5 SP reprezentowały naszą szkołę podstawową, jako solistki, w Międzypowiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Orzechowcach. Konkurs  przeznaczony był dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum, którzy amatorsko zajmują się śpiewaniem i posiadają zdolności językowe.

  W trakcie konkursu zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i językowe soliści, duety, jak i zespoły. Uczniowie śpiewali piosenki w języku angielskim. Prezentowane piosenki oceniło jury uwzględniając: fonetykę, dobór repertuaru, interpretację, kulturę słowa, dobór środków artystycznych, stopień opanowania tekstu na pamięć, zdolności wokalne.

  Obie nasze wokalistki wykonały wybrane przez siebie utwory brawurowo i poprawnie językowo. Pomimo że poziom konkursu był bardzo wysoki, a konkurencja i trema bardzo duża, Oli udało się zdobyć 3 miejsce w swojej kategorii w piosence Anny Kendrick „Cups”. Gratulujemy obu solistkom.

  BB

   

  Logowanie