Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Dzień Dziecka w Rzeszowie

  04 czerwca 2019r. nasi najmłodsi uczniowie wraz z wychowawcą Beatą Biały oraz z Panią Anetą Szymańską z okazji Dnia Dziecka uczestniczyli w wyjeździe do Rzeszowa. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt.:" Wystarczy być" w teatrze Maska.
  Było to barwne i spektakularne widowisko, wzbogacone o liczne efekty świetlne i dźwiękowe. Niosło także bardzo aktualne przesłanie na obecne czasy dotyczące ponadczasowych wartości takich jak: przyjaźń, współpraca i dobroć. Dzieci mogły bezpośrednio uczestniczyć w przedstawieniu przez bliski kontakt i interakcje z aktorami. Następnie, po bajce udaliśmy się do podziemi teatru, gdzie mieliśmy spotkanie z aktorką teatru lalkowego. Wprowadziła nas ona w tajniki gry kukiełkami i marionetkami. Okazało się, że praca aktora lalkowego, to bardzo ciekawe, ale też wymagające zajęcie. A gra lalką nie należy do łatwych o czym każdy uczestnik wycieczki mógł się przekonać osobiście.
  Wycieczkę zakończyliśmy posiłkiem w McDonaldzie, gdzie najwięcej emocji wzbudziły zabawki dołączane do zestawów obiadowych. Pełni wrażeń i pozytywnej energii wróciliśmy do szkoły.
  B. B

  Logowanie