Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaSzkoła Podstawowa - film promocyjny

Musical – Mamma Mia

Po ubiegłorocznym sukcesie jakie odniosło przedstawienie muzyczne w naszej szkole, nasi uczniowie, pod kierownictwem przewodniczącej samorządu uczniowskiego Karoliny Łach, przygotowali 10 czerwca równie udany musical w całości poświęcony piosenkom zespołu ABBA. Cały scenariusz opracowali uczniowie oraz fenomenalnie zaprezentowali na naszej szkolnej scenie. Scenografia również była pomysłem i wykonaniem uczniów. Liczymy, że w następnym roku szkolnym będzie kontynuacja tego pomysłu, ponieważ przysporzył widowni mnóstwa emocji i radości. W musicalu wystąpili uczniowie z klasy 3a, 8SP i 7SP.

BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 602

Wczoraj 2003

W tym tygodniu 13462

W tym miesiącu 39671

Razem 1896995