Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  "Orlęta Przemyskie - Zapomniani Bohaterowie" - ciekawa lekcja historii

                

              Dnia 4 listopada 2019 r. uczniowie klas I - III Liceum Salejzańskiego uczestniczyli w zajęciach poświęconych wojnie polsko - ukraińskiej 1918-1919 oraz heroicznej walce "Orląt Przemyskich". Podczas sajęć przeprowadzonych przez nauczyciela historii p. Łukasza Panyło, licealiści mieli okazję poznać wydarzenia związane z wojną polsko - ukraińską z perspektywy historii regionolnej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych środków audiowizulanych i materiałów źródłowych uczniowie poznali historię "Orląt Przemyskich" oraz ich wkład w walkę o kształtowanie granicy wschodniej w odradzającej się Rzeczpopolitej.

  Ł.Panyło

  Logowanie