Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa

  Przedstawienie "Czerwony Kapturek"

             

             W dniu 5 listopada klasa IV, wraz ze swoją wychowawczynią, udała się do Centrum Kulturalnego na sztukę „Czerwony Kapturek”, zaprezentowaną w języku angielskim. Oprócz dużej dozy humoru i morału spektakl  „Little Red Riding Hood” oraz ćwiczenia przygotowujące, przygotowane przez organizatora, stanowiły dla uczniów wyśmienitą i przyjemną okazję do zwiększenia swoich umiejętności językowych.

                                                 Emilia Winiarczyk

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 1974

  Wczoraj 2601

  W tym tygodniu 16873

  W tym miesiącu 35514

  Razem 1818238