Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Angielski z chustą animacyjną wśród zwierząt

           

              Nasi Milusińscy z klasy 3 SP na zajęciach z języka angielskiego ostatnio nie byli sobą…. Na zajęciach wcielili się w grupę zwierząt, uczących się języka przy użyciu chusty animacyjnej. Zadania na wykonywanie i układanie poleceń typu: „Usiądź jeśli mieszkasz w zoo”, „Biegnij jeśli masz długi ogon i ostre zęby”, „Wstań jeśli potrafisz się wpinać” okazały się znakomitą okazją do szlifowania umiejętności językowych. Stroje zwierząt wprowadziły grupę w wesoły nastrój przyjemnej rywalizacji.

  E. Winiarczyk

  Logowanie