Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa

  Międzynarodowy sukces ucznia Naszej Szkoły

                        Antoni Radochoński - uczeń klasy V Niepublicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowoej odniósł ogromy sukces, zajmując III miejsce w Mistrzostwach Świata w Jujutsu w Tibilisi. Ta tradycyjna japońska sztuka walki należy do najwcześniej w Polsce poznanych i uprawianych sztuk walk wręcz. Cieszymy sie, ze wszystkich sukcesów naszych uczniów, a Antoniemu życzymy dalszych sukcesów i osiągnięć !

  Ł. Panyło

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 1947

  Wczoraj 2601

  W tym tygodniu 16846

  W tym miesiącu 35487

  Razem 1818211