Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  "Niech żyje bal"...

                W  dniu 12. 02. 2020 r. każdy kto wszedł do naszej szkoły mógł spotkać się z  królewnami, księżniczkami, wróżkami, policjantami, spider-menami, komandosami oraz wieloma innymi postaciami. Wspólnie z dziećmi przebrały się również Panie nauczycielki, które w strojach księżniczek bawiły się na balu. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie dzieciaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce.  Wszyscy bawili się znakomicie. Zabawy animowały uczennice naszego liceum. Były wspólne  tańce i konkursy. Jednym słowem zabawa na 102 !!!.  W trakcie balu mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców. Choć bal już się skończył wspomnienia z niego na długo pozostaną w pamięci jego uczestników.

   

   

  Logowanie