Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Jesteśmy w gronie najlepszych !

"TYTUŁ BRĄZOWEJ SZKOŁY 2021"

 

Miło nam poinformować, że Salezjańskie Publiczne Liceum Ogólnoksztłcące po raz kolejny znalazło się w prestiżowym gronie najlepszych liceów w Polsce według rankingu Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” .

Ten sukces to wynik współpracy całej społeczności szkolnej. Tworzymy pełen energii, zgrany zespół, pomagamy naszym uczniom odnaleźć własną ścieżkę i nie przeszkadzamy w nieskrępowanym, kreatywnym dążeniu do realizacji planów, aspiracji, marzeń, nie tylko zawodowych.

Ł.Panyło

 

Logowanie