Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY

 Bądź serca pozdrowiona
Ojczysta święta mowo!
Niby łańcuchem złotym
wiąże nas twoje słowo...

        EUROPEJSKI DZIEN LOGOPEDY obchodzony jest 6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Z tej okazji w naszej szkole odbył się już II Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy logopedycznej, rozwijanie ogólnej sprawności językowej i komunikacyjnej, troska o poprawność językową, kształcenie kreatywności, zaprezentowanie umiejętności i zdolności plastycznych uczniów. Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie pracy plastycznej o tematyce wiosennej pt. NADCHODZI WIOSNA techniką kolaż. Praca miała zawierać jak największą liczbę różnorodnych ilustracji, których nazwy zawierają głoski:s,z,c,dz oraz głoskę r.
          W konkursie wzięło udział 52 uczniów z sześciu przemyskich szkół. Komisja konkursowa oceniała prace pod względem merytorycznym, staranności wykonania, samodzielności, pomysłowości i wrażeń artystycznych. Po długich debatach ogłosiła werdykt:


I miejsce: BARTŁOMIEJ SIDOR SP5
II miejsce: GABRIEL ŻMUDZKI SP14
                OLIWIA TROJAŃSKA SP4
III miejsce: OLIWIA RACZKOWSKA SP15
                  NATALIA FEDKIEWICZ SP14
IV miejsce: WIKTOR PRZYBYSZEK SP4

Wyróżnienia otrzymali:
JAKUB WOROTYŁKO SP14
AMELIA ORZECHOWSKA SP14
INGA RADIO SP14
WERONIKA STRYLEWICZ Salezjańska Niepubliczna Szkoła Podstawowa
AMELIA WOŚ SP6
JULIA STADNIK SP4
ALINA PINKOWICZ SP5

Zwycięzcy konkursu otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy i upominki.

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH.

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie