Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Świąteczne kartki

          Zwyczaj wysyłania kartek, to piękna i bardzo stara tradycja. W tym magicznym czasie pełnym optymizmu i  wiary w pomyślną przyszłość i nadziei na lepsze jutro chcemy dzielić się z innymi tym co najcenniejsze - radością, miłością, przyjaźnią i szczęściem. Świetnym sposobem  na to jest wysyłanie świątecznych kartek. Niestety zwyczaj ten jest obecnie często zastępowany poprzez elektroniczne formy przekazu. Mimo to, uczniowie klasy 3 podtrzymują ten piękny zwyczaj i dlatego przygotowali takie oto oryginalne kartki wielkanocne.

B.Biały

Logowanie