Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Eko misja klasy 5 SP

          W ramach godzin wychowawczych klasa 5 uczestniczyła w edukacyjnym programie ekologicznym „EkoMisja. Nie Marnuję”, przygotowanym przez Polską Federację Banków Żywności. Program przybliżył uczniom zjawisko i skalę problemów ekologicznych oraz służył kształtowaniu szacunku do środowiska przyrodniczego. Na zakończenie tego cyklu proekologicznego powstał padlet, na którym piątoklasiści przedstawili różnorodne działania, jakie podejmują w trosce o przyrodę i drugiego człowieka.

 

E.Winiarczyk

Logowanie