Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Wyniki konkursu literackiego

            Miło nam poinformować, że Szymon Baran z kl. VII SP otrzymał wyróżnienie w IV Konkursie Literackim "Są gdzieś okna, które płoną cały czas" organizowanym przez II LO w Przemyślu. W konkursie wzięło udział troje uczniów z klasy VII - Szymon Baran, Jakub Kostecki i Aleksandra Kielar. Tematyka dotyczyła niepełnosprawności. Szymon postanowił nie szukać wymyślonych historii. Miał to szczęście, że spotkał na swojej drodze osobę będącą żywą inspiracją. Sara jest niepowtarzalna, a jej hart ducha i optymizm, wiara i siła tak wielka, że uznał ją za najlepszą bohaterkę swojej pracy. Tym większą radością było zobaczyć Sarę uświetniającą galę swoim występem. Tym sposobem autor spotkał się z bohaterką podczas finału. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a nagrodzonym szczególnie !
Zapraszamy do obejrzenia piosenki finałowej, z resztą w wykonaniu m.in. uczennicy naszego Liceum - Julii Mielniczek z klasy II A LO.
 
KLIKNIJ

Logowanie