Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Konkurs czytelniczy - rozdanie nagród

        17 maja w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród tegorocznym laureatom konkursu czytelniczego. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Końcowa klasyfikacja: Grupa młodsza: 1 miejsce Aleksandra Papała i Kinga Kruk (klasa 4); 2 miejsce Hanna Radochońska (4 klasa); 3 miejsce Antonina Tomaszewska-Bober (4 klasa). Grupa starsza:
         1 miejsce Milena Szozda (8 klasa); 2 miejsce Amanda Kopańska (8 klasa) i Antoni Radochoński (6 klasa); 3 miejsce Victoria Lupa (6 klasa). Grupa najstarsza/liceum: 1 miejsce Wiktoria Łanica (2 C LO); 2 miejsce Wiktoria Mulas (1 LO); 3 miejsce Gabriela Bober (2 C LO). Gratulujemy!

A. Szymańska

Logowanie