Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Dzień dziecka klas 1-3

         Najmłodsi uczniowie naszej szkoły bardzo radośnie świętowali DZIEŃ DZIECKA. Pod opieką swoich wychowawców wyjechali na wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszy etap świętowania rozpoczęli oglądając spektakl KAJTUŚ CZARODZIEJ w TEATRZE MASKA.
KAJTUŚ CZARODZIEJ to sztuka oparta na motywach powieści Janusza Korczaka. Główny bohater- Kajtuś jest chłopcem o wielkiej wyobraźni. Spektakl uczy młodego widza o tym, że należy doceniać wszystko, co nas otacza. To historia, o tym jak ważna jest równowaga między wyobraźnią, a rzeczywistością i odpowiedzialnością.
Później wszyscy udali się do PARKU ROZRYWKI KOLORADO na odrobinę zdrowego szaleństwa. Ogromny tor przeszkód był dla dzieci nie lada wyzwaniem, a drabinki, sznury, zjeżdżalnie, labirynty i różne trudne przejścia zapewniły doskonałą zabawę i trening energetyczny. Po tak wielkich wyczynach przyszedł czas na posiłek, a i apetyt dopisywał- pizza smakowała znakomicie.
           Wszyscy radośni, pełni wrażeń szczęśliwie powrócili do Przemyśla.

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie