Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

DZIEŃ MAMY I TATY

         Mama i tata to najważniejsze osoby w naszym życiu. Aby wyrazić naszą wdzięczność uczniowie klas 1-3 przygotowali dla nich niespodziankę: klasa pierwsza zaprezentowała bajkę pt. CZERWONY KAPTUREK, uczniowie klasy drugiej przygotowali montaż słowno-muzyczny, a klasa trzecia przedstawienie w oparciu o opowiadanie ks. M.Malińskiego JEST TAKI KWIAT. Wystąpienie uczniów na scenie szkolnej auli dało możliwość zaprezentowania i rozwinięcia ich aktorskich uzdolnień, a rodzicom sprawiło niesamowitą radość i wywołało wiele wzruszeń.

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie