Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

The Big Challenge

           W czwartek , 17 czerwca, zostały wręczone nagrody i dyplomy uczniom, którzy w dniu 13 kwietnia 2021 roku wzięli udział w internetowym Międzynarodowym Konkursie The Big Challenge. Do konkursu przystąpiło 25 uczniów naszej szkoły z klas 4 – 8, na czterech poziomach zaawansowania.

         Konkurs trwał 45 minut i w formie testu wielokrotnego wyboru sprawdzał znajomość słownictwa, gramatyki, zagadnień kultury krajów anglojęzycznych, umiejętność rozumienia tekstów czytanych i słuchanych, a nawet znajomość poprawnej wymowy. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy oraz rozwijanie zainteresowania uczniów językiem angielskim. Uczniowie przygotowywali się do konkursu korzystając z platformy udostępnionej przez organizatora konkursu „The Big Challenge”.

           W tym roku do konkursu przystąpiło 311 531 uczniów z 9 państw europejskich. W Polsce łącznie wzięło udział 11 580 uczniów z 417 szkół.

          W naszej szkole najlepiej poradziła sobie uczennica klasy 5 – Zuzanna Guty, II miejsce zdobyła uczennica klasy 4 – Malwina Sowa, a III miejsce w szkole przypadło uczennicy klasy 7 – Kindze Opryszko.

           Serdecznie gratulujemy naszym wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów i pogłębiania ich wspaniałej pasji do nauki języka angielskiego!

E. Winiarczyk

Logowanie