Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Wycieczka integracyjna do Energylandii

Przygodę czas zacząć!

               Po dłuższej przerwie i zdalnym nauczaniu wreszcie udało nam się pojechać na szkolną wycieczkę do parku rozrywki Energylandia. Niesamowite wrażenia i dobra zabawa towarzyszyły nam cały dzień, podobnie jak upał. Na początek postanowiliśmy poszaleć na ekstremalnych kolejkach, w tym na przerażającej Zadrze. Licealiści oraz uczniowie starszych klas szkoły podstawowej mieli okazję sprawdzić swoją wytrzymałość na różnorodnych atrakcjach, począwszy od lekkich w strefie dziecięcej, poprzez trudniejsze w strefie familijnej, skończywszy na tych przyprawiających o zawrót głowy. Były pokazy tańca, ekstremalne akrobacje w wykonaniu największych śmiałków, ryk silników, ryzykowne triki, adrenalina i emocje podczas pokazów Extreme Show. Były też kąpiele w strefie wodnej. Świetna zabawa przy dobrej pogodzie oderwała wszystkich od codziennych obowiązków. Najważniejsze, że uczniowie wrócili bardzo zadowoleni! I o to chodziło!

Fotorelacja na naszym Facebooku.

A.Szymańska

Logowanie