Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Żegnaj kochana szkoło i moi przyjaciele:)

           Któż by pomyślał, że ten rok szkolny przerywany przez kolejne fale pandemii, tak szybko nam minie. Znów, niestety, jesteśmy rok starsi. Czas nauki szkolnej dobiegł końca i zaczynamy wakacyjny wypoczynek.

          Zakończenie roku szkolnego zaczęliśmy uroczystą Mszą Świętą dzień wcześniej po południu. Natomiast w piątek o godzinie 9.00 wychowawcy rozdali swoim uczniom świadectwa oraz nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce, wzorowe zachowaniaoraz 100% frekwencję. Uczniowie otrzymali również dyplomy za najlepsze wyniki w konkurencjach sportowych podczas środowego Dnia Sportu.

        Tegoroczne zakończenie roku szkolnego było też wyjątkowe dla uczniów kończących klasę ósmą. To czas pożegnań nie tylko ze szkołą, nauczycielami, wychowawcą, ale przede wszystkich z przyjaciółmi. O godzinie 10.00 ósmoklasiści zaprezentowali na scenie szkolnej auli krótkie pożegnanie, po którym ks. Dyrektor wraz z wychowawcą klasy p. Łukaszem Panyło rozdali świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody dla wyróżnionych uczniów. Naszych absolwentów – wychowanków Salezjańskich pożegnały też licealistki, które zagrały i zaśpiewały dwie piękne piosenki.

       W tym roku szkolnym musimy też, niestety, pożegnać naszego katechetę, Ks. Michała Libora, który opuszcza nasze szkolne progi i wyjeżdża pełnić swoje nowe obowiązki w Oświęcimiu. Dziękujemy Ks. Michałowi za jego dobre serce, uśmiech i życzliwość oraz życzymy mu wszystkiego dobrego w nowym miejscu posługi kapłańskiej.

Do zobaczenia po WAKACJACH:)

B. Brożyniak

Logowanie