Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Warsztaty w Izbie Celnej

         W piątek, 10 września, klasa 2 LO uczestniczyła w warsztatach w laboratorium Izby Celnej. Spotkanie poprowadziła pani Ilona Kućmierczyk, kierownik Laboratorium Celno-Skarbowego w Przemyślu. Młodzież wysłuchała wielu informacji dotyczących substancji niebezpiecznych, środków odurzających i substancji psychotropowych. Uczniowie mogli zobaczyć wnętrza laboratorium, zapoznać się z technikami badawczymi, obejrzeć próbki do badań, dowiedzieć się jak trudna, a jednocześnie ciekawa jest praca chemików i analityków. Pani Ilona dużo mówiła o skutkach ubocznych zażywania substancji psychotropowych. Była to bardzo pouczająca lekcja. W podobnym spotkaniu w październiku będzie uczestniczyć klasa 1 LO.

A.Szymańska

Logowanie