Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Spotkanie autorskie

         W czwartek, 7 października, grupa uczniów z klasy 7 uczestniczyła w spotkaniu autorskim z panią Renatą Piątkowską w ramach III Festiwalu Książki „Między pokoleniami” w Bibliotece Publicznej przy ul. Grodzkiej. Pani Renata Piątkowska to autorka około pięćdziesięciu książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie poświęcone było promocji książki „Która to Malala?”, opowiadającej historię pakistańskiej dziewczynki, która została postrzelona za to, że chciała się uczyć. Autorka przybliżyła burzliwe losy nastolatki, która za swój upór i walkę o prawa kobiet otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla w 2014 roku.

A.Szymańska

Logowanie