Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Pasowanie uczniów klasy 1 SP

            13 października 2021 r. do grona uczniów Salezjańskiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przemyślu zostali oficjalnie przyjęci wychowankowie klasy I. Uroczystość rozpoczął program artystyczny, w czasie którego uczniowie najpierw wcielili się w postaci smerfów, a następnie pilnych uczniów. Z ogromnym zaangażowaniem dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przez najmłodszych uczniów przysięgi uczniowskiej. Po ślubowaniu każdy z pierwszaków dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia dokonanego szablą przez Księdza Dyrektora. Zenona Latawca.
             Wszystkie dzieci były bardzo skupione i wzruszone, świetnie prezentowały się na scenie i wzorowo zdały swój pierwszy egzamin. Po pasowaniu dzieci udały się do klasy na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Cała impreza na pewno na długo zostanie w pamięci dzieci i ich rodziców.

  B.Biały

  Logowanie