Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Klasa 1 SP w Izbie Pamięci przy 5 Batalionie Strzelców Podhalańskich w Przemyślu

     W dniu 24.11.2021r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły odwiedzili Izbę Pamięci przy 5 Batalionie Strzelców Podhalańskich w Przemyślu. Pani kustosz oprowadziła nas po salach wystawowych i w przystępny sposób zaznajomiła ze służbą żołnierzy zwanych potocznie podhalańczykami. Opowiedziała też o zgromadzonych eksponatach i odpowiadała na wiele pytań dzieci. Na koniec zaprosiła uczniów do wykonania prac plastycznych, które zostaną zawiezione do żołnierzy pełniących służbę w różnych miejscach Polski i na świecie. Na pewno sprawią one wiele radości obrońcom polskich granic.

Logowanie