Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Kolejny sukces naszego Liceum !

"TYTUŁ BRĄZOWEJ SZKOŁY 2022"

 

Miło nam poinformować, że Salezjańskie Publiczne Liceum Ogólnokształcące po raz kolejny znalazło się w prestiżowym gronie najlepszych liceów w Polsce według rankingu Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” .

W skład Kapituły Konkursowej wchodzą przewodniczący komitetów głównych olimpiad przedmiotowych, dyrektorzy okręgowych komisji egzaminacyjnych oraz członkowie Komisji Kształcenia Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Miejsce szkoły w rankingu określa się na podstawie trzech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych.

Ten sukces będący już tradycją naszej szkoły to wynik współpracy całej społeczności szkolnej. Tworzymy pełen energii, zgrany zespół, pomagamy naszym uczniom odnaleźć własną ścieżkę i nie przeszkadzamy w nieskrępowanym, kreatywnym dążeniu do realizacji planów, aspiracji oraz marzeń.

Ł.Panyło

Logowanie