Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Wizyta klasy 1 SP w Archiwum

             Już po raz kolejny uczniowie klasy 1,  wraz z wychowawcą,  mieli okazję odwiedzić Archiwum Państwowe w Przemyślu. Tym razem okazją do tej wizyty były warsztaty zorganizowane z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Podczas nich uczniowie mogli poznać  tradycje i zwyczaje związane z tymi świętami, zaprojektować swoją kartkę pocztową oraz obejrzeć wystawę pocztówek świątecznych sprzed kilkudziesięciu  lat. Wizyta ta na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów podobnie jak  wiedza zdobyta podczas warsztatów.
 
B. Bialy

 

Logowanie