Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Klasa 1 SP z wizytą w muzeum

               Święta Wielkanocne to bardzo radosny czas, na który czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Jest to także właściwy moment, aby przybliżyć najmłodszym zwyczaje związane z tym okresem.  Okazją do tego było czwartkowe wyjście klasy pierwszej do Muzeum Historii Miasta Przemyśla, gdzie dzieci obejrzały ciekawą prezentację o zapomnianych i kultywowanych tradycjach wielkanocnych. Dowiedziały się kto i jak  ozdabiał pisanki. Czym je barwiono lub jakie pokarmy święcono w Wielką Sobotę. Mogły także ozdobić gipsowe figurki. Czas spędzony podczas warsztatów był radosny i pouczający.
 
B. Biały

 

Logowanie