Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Sukces w międzyszkolnym konkursie z j.niemieckiego „DSD-Meister”

              22.04.2022r w II LO w Przemyślu odbył się  międzyszkolny konkursu „DSD-Meister” dla uczniów szkół podstawowych z Przemyśla i regionu. W tym roku konkurs przewidywał dwa poziomy: A1/A2 oraz A2/B1.Do konkursu zgłosiło się 23 uczestników, którzy pisali test sprawności językowych obejmujący czytanie, słuchanie, pisanie i elementy realioznawstwa. Uczeń naszej szkoły Szymon Baranzostał laureatem DSD na poziomie A1/A2, plasując się na trzecim miejscu.

               Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   

  Logowanie