Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Pożegnanie maturzystów

             29 kwietnia odbyło się w naszej szkole pożegnanie maturzystów. W uroczystości wzięli udział rodzice, nauczyciele, uczniowie klas młodszych oraz grono trzecioklasistów opuszczających mury naszej szkoły.

            Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrał dyrektor szkoły ks. Zenon Latawiec oraz wychowawczyni klasy abiturientów – pani Izabela Szozda, która wręczyła nagrody wyróżniającym się uczniom oraz listy gratulacyjne rodzicom.

           W części artystycznej mieliśmy przyjemność obejrzeć krótki montaż słowno – muzyczny przygotowany przez klasę 3A.

           Licealistów czeka jeszcze ostatnia prosta – egzamin maturalny. Wszystkim abiturientom życzymy pomyślnych wyników na egzaminie dojrzałości i bezbolesnego wejścia w życie dorosłe.

   

  Logowanie