Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Podróż do Afryki

              W piątek 10 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 1 SP wybrali się w wyjątkową podróż do Afryki. Podczas lekcji geografii poznali położenie oraz środowisko przyrodnicze Afryki. Miejscem docelowym naszej wędrówki była afrykańska sawanna. Uczniowie zapoznali się z tym wyjąkowym krajobrazem, uwzględniając szatę roślinną oraz zwierzęta. W trakcie zajęć dzieci obejrzały krótki film z ciekawostkami na temat afrykańskich zwierząt oraz wykonali piękne rysunki ukazujące kontynent afrykański wraz z jej dzikimi mieszkańcami. Podsumowaniem naszej wycieczki było ułożenie kolorowej zebry oraz piosenka pt:"Afryka dzika".

    Ł.Panyło

    Logowanie