Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  THE BIG CHALLENGE

               Każdego roku, w konkursie z języka angielskiegoThe Big Challenge biorą udział tysiące uczniówz różnych krajów Europejskich. Celem konkursu jest nie tylko ukoronowanie całorocznej nauki, ale przede wszystkim zaangażowanie uczniów do wspólnej zabawy z językiem oraz motywowanie do poszerzania wiedzy poprzez zabawę.W ogólnopolskiej edycji nie zabrakło także naszych uczniów, którzy postanowili sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności językowe, w marcu tego roku. Uczniowie rozwiązywali na czas zadania testowe online. Konkurs trwał 45 minut i w formie testu wielokrotnego wyboru sprawdzał znajomość słownictwa, gramatyki, zagadnień kultury krajów anglojęzycznych, umiejętność rozumienia tekstów czytanych i słuchanych, a nawet znajomość poprawnej wymowy. 

  Na poziomie 2, 3 i 4 nasi uczniowie okazali się lepsi na tle regionu, jak i kraju.

  Zwycięzcy danego poziomu:

  Poziom 1

  1. Kornel Hryniewicz (4SP)

  2. Hanna Radochońska (5SP)

  Poziom 2

  1. Zuzanna Guty (6SP)

  Poziom 3

  1. Szymon Draganik (7SP)

  Poziom 4

  1. Tymon Wenzel (8SP)

                      Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy odważyli się wziąć udział w konkursie.

  B.Brożyniak

   

  Logowanie