Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Wycieczka klasy 6

                  10 czerwca uczniowie klasy 6 spędzili miłe chwile na wycieczce szkolnej w Rzeszowie.

                 Pierwszym punktem programu był pobyt w „Grawitacji” – parku trampolin, na którym szóstoklasiści korzystali ze ścianki wspinaczkowej, basenów do salt, licznych trampolin, ale także z wymagających ścieżek akrobatycznych na tamtejszym parku linowym. Po sportowych wyczynach i uzupełnieniu kalorii, udaliśmy się na zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej. Interesującą historię regionu przybliżyły nam ciekawie zaaranżowane multimedialne gry i zabawy.

                Ta sportowo-historyczna wycieczka dostarczyła uczniom wiele pozytywnych wrażeń, a także stanowiła doskonałą okazję do zacieśnienia więzi koleżeńskich.

  Emilia Winiarczyk

   

   

  Logowanie