Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Uczennica naszej szkoły wyróżniona w powiatowym konkursie plastycznym !

                 W maju uczniowie klas 3, 5, 6 i 8 wzięli udział w konkursie literacko-plastycznym pt. „Recepta na zdrowie. Troska o kondycję fizyczną i psychiczną po pandemii covid-19”. Dzieci swoje prace wykonały na zajęciach rozwijających i lekcjach plastyki pod kierunkiem pani B. Giżyckiej- Dec. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 czerwca w Przemyskiej Bibliotece Publicznej.Komisja uwzględniła wysiłek twórczy wniesiony w wykonanie wszystkich prac, ale przede wszystkim zwróciła uwagę na pomysłowość, zgodność pracy z tematem, celowość zastosowania środków artystycznego wyrazu, znajomość technik plastycznych oraz artystyczne ukształtowanie obrazu, czyli połączenie wszystkich elementów w oryginalne, ekspresyjne kompozycje malarskie, rysunkowe, przestrzenne, graficzne itp. Na podkreślenie zasługuje także aspekt edukacyjny i prozdrowotny konkursu. Uczestnicy zaczerpnęli sporo wiedzy na temat zapobiegania chorobom zakaźnym, czy zdrowego stylu życia. W tym konkursie I miejsce otrzymała uczennica kl. VII Emilia Karp.. Gratulujemy Emilii oraz wszystkim młodym artystom i życzymy dalszych sukcesów.

       B. Giżycka-Dec


   

   

  Logowanie