Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Wycieczka szkolna do parku wodnego Suntago

               Kolejna integracyjna wycieczka za nami. Po Tatralandii, Energylandii przyszedł czas na Suntago. W piątek, 10 czerwca, grupa uczniów starszych klas szkoły podstawowej i liceum wyjechała na wycieczkę do największego parku wodnego w Polsce, Suntago pod Warszawą. W wycieczce uczestniczyli również absolwenci naszej szkoły. Młodzież korzystała ze zjeżdżalni wodnych, basenów zewnętrznych i wewnętrznych, basenu ze sztuczną falą i strefy relaksu. Sam obiekt zaskoczył piękną scenerią, leżaczkami wśród prawdziwych palm, pięknych storczyków. Uczniowie mieli okazję odpocząć, poszaleć na zjeżdżalniach oraz spędzić razem czas. Zabawa trwała do godzin wieczornych. Oj nie chciało się wracać!

  A.Szymańska

   

  Logowanie