Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Minął kolejny rok szkolny

             Rok szkolny 2021/2022 za nami. Zakończyliśmy go uroczyście 24 czerwca, zgodnie z tradycją, czyli najpierw w kościele, dziękując Panu Bogu i Patronom za wszystkie łaski i dobrodziejstwa. Następnie w szkolnej auli oklaskiwaliśmy najlepszych, którzy z dumą prezentowali dowód całorocznej wytężonej pracy – świadectwo z czerwonym paskiem. Ale przede wszystkim pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy po pięciu latach nauki w Zespole Szkół Salezjańskich zakończyli pewien ważny etap w swojej edukacji. Był to także czas wzruszających podziękowań i serdecznych życzeń, które wdzięczni wychowankowie kierowali do swoich nauczycieli. Wierzymy, że nadchodzące wakacje zregenerują nasze umysły i sprawią, że we wrześniu pełni zapału rozpoczniemy kolejny rok szkolny.

  I. Grzęda


   

   

  Logowanie