Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najbliższe wydarzenia

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

WIZYTA PANA PSZCZELARZA

         Klasę 5, 6 i 7 odwiedził w naszej szkole pan Wiktor Kogut – który jest pszczelarzem z zamiłowania. Podczas wizyty uczniowie poznali wiele faktów dotyczących produkcji miodu, zawodu pszczelarza oraz ciekawostek o pracy i życiu pszczół. Podczas wykładu każdy miał okazję przypatrzyć się blisko żywej pszczelej rodzinie, zobaczyć jak wygląda ul, pooglądać ramki pszczelnicze oraz różne akcesoria używane w pasiece. Kulminacyjnym punktem tego miłego spotkania była degustacja borówkowego i malinowego miodu.

         Mamy nadzieję, że ta lekcja przyrody wzbudzi u uczniów szacunek do tych tak ważnych w naszym ekosystemie stworzeń.

E. Winiarczyk

 

Logowanie