Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Narodowe Czytanie

         21 września w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie. Podczas jedenastej edycji tej akcji czytano „ Ballady i romanse” Adama Mickiewicza, bowiem w tym roku obchodzimy dwusetną rocznicę wydania tomu, który zmienił oblicze literatury polskiej.

        Uczniowie naszej szkoły z klasy VIII szkoły podstawowej oraz klasy I-IV liceum zaprezentowali fragmenty utworów wieszcza. Mamy nadzieję, że nasze szkolne czytanie w pełni oddało urok poezji Mickiewicza. Wszystkim uczestnikom, którzy podjęli trud prezentacji ballad serdecznie dziękujemy.

 

Logowanie