Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Konkurs czytelniczo-plastyczny „Malowany Brzechwa”

           Konkurs czytelniczo-plastyczny „Malowany Brzechwa”, wspólny projekt pań z nauczania początkowego i nauczyciela bibliotekarza, odbył się 20 października w auli szkolnej. Najmłodsi uczniowie recytowali wybrane wiersze Jana Brzechwy, do których wcześniej przygotowali piękne ilustracje. Trzeba podkreślić, że dzieci pięknie się zaprezentowały, a komisja konkursowa miała trudny wybór, aby wyłonić laureatów. Zwyciężyły dwie uczennice, Wiktoria Kordyga z klasy 2 i Helena Radochońska z klasy 3. Drugie miejsce przypadło w udziale Hannie Szczerbie z klasy 1, Marceli Dobosz z klasy 2 i Laurze Sawickiej, również z klasy 2. Na trzecim miejscu uplasował się Józef Weryk z klasy 3. Prace plastyczne można obejrzeć na wystawie na pierwszym piętrze.

Gratulujemy!

A.Szymańska

 

Logowanie