Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najbliższe wydarzenia

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

MŁODZI ARTYŚCI NASZEJ SZKOŁY TRIUMFUJĄ !

         We wtorek 18 października 2022 r, w Starostwie Powiatowym  w Przemyślu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatomKuratoryjnego Konkursu Plastycznego pt. „Bezpieczne wakacje 2022.”Młodzi artyści odebrali okolicznościowe dyplomy i upominki z rąk Starosty Przemyskiego Jana Pączka, Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu kom. Waldemara Kolczaka oraz Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu Marty Maj-Urban.

          W tym roku członkowie jury na czele z plastykiem Grzegorzem Jakubasemzwrócili uwagę nie tylko na walory artystyczne dzieł, ale przede wszystkim, na zaskakującą umiejętność powiązania treści z głównym przesłaniem, którym było szeroko pojęte bezpieczeństwo. Ceremonia uhonorowania zwycięzców odbyła się w obecności nauczycieli dzieci i młodzieży, pod okiem, których powstały prace oraz opiekunów i rodziców nagrodzonych uczniów. Laureatami w tym konkursie zostali uczniowie naszej szkoły:I miejsce otrzymałaAleksandra Kufel iII miejsceotrzymałaNicola Sawicka,uczennice klasy VIII oraz II miejsce otrzymałFilip Hader, uczeń klasy VII.

           Wkrótce prace naszych młodych artystów zostaną poddane ocenie w wojewódzkim etapie konkursu w Rzeszowie.Jesteśmy z Was dumni i życzymy Wam dalszych sukcesów!

B. Giżycka-Dec

 

Logowanie