Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najbliższe wydarzenia

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

VLOGI KULINARNE 1A i 1B LO

           Vlogi/blogi kulinarne cieszą się ogromną popularnością w Internecie. Uczniowie z 1 klas licealnych również mogli poczuć się przez chwilę jak profesjonalni vlogerzy. Wykorzystując słownictwo poznane na lekcjach języka angielskiego, licealiści spróbowali własnych sił i samodzielnie przygotowali potrawy i nagrali filmiki. Niektórzy sami, inni w parach lub grupkach. Przygotowując swoje vlogi, uczniowie mogli wykorzystać w praktyce poznane angielskie słownictwo, a przy tym poćwiczyć umiejętności kulinarne oraz miło spędzić ze sobą czas po lekcjach.

B.Brożyniak

 

Logowanie