Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Klasa 3 i 4 w projekcie eTwinning.

        

         W roku szkolnym 2022/2023 grupa uczniów z klasy 3 i 4 pod przewodnictwem nauczycielki języka angielskiego Emilii Winiarczyk rozpoczęła realizację międzynarodowego projektu eTwinning pod nazwą „Meeting new friends.” Wraz z naszą szkołą w projekcie uczestniczą: szkoła Colegio San Fernando z miejscowości Lorca w Hiszpanii oraz włoska szkoła Instituto Comprensivo Via P. Stabilini - mieszcząca się w Rzymie. Celem naszego projektu jest podejmowanie wspólnie różnych działań mających na celu poznanie się i zwiększenie kompetencji językowych naszych uczniów. Chcemy również, aby uczniowie przełamywali barierę językową oraz zwiększyło się ich zainteresowanie inną kulturą. Realizując zadania projektowe uczniowie rozwijają także kompetencje cyfrowe.

            W projekcie wykonaliśmy już pierwszą misję: każdy z uczestników miał za zadanie zaprezentować się na wirtualnej tablicy padlet oraz zapoznać się z opisem innych uczestników projektu.

 

 

Logowanie