Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

ZAJĘCIA Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

        Nasze zajęcia z języka hiszpańskiego charakteryzują się dużą różnorodnością. Korzystając z ładnej pogody trzecio- i czwartoklasiści mieli okazję połączyć sportową rekreacją na miasteczku rowerowym z nauką o rolkach, hulajnogach i rowerach w języku hiszpańskim. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z zajęć na szkolnej stronie facebook.

       Na kolejnych zajęciach poświęconym temacie sportu klasa 3 i 4 uczyła się z filmiku nagranego specjalnie dla nich przez panią Maríę Alvarez– Hiszpankę, którą gościliśmy w zeszłym roku w naszej szkole. Uczniowie świetnie poradzili sobie ze zrozumieniem nagranego dla nich materiału.

E. Winiarczyk

 

Logowanie