Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Warsztaty w laboratorium Izby Celnej

        W dniach 9 i 16 listopada pierwsze klasy licealne uczestniczyły w warsztatach w laboratorium Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego. Głównym tematem spotkania była szkodliwość środków odurzających oraz papierosów elektronicznych. Dużo czasu poświęcono również na substancje szkodliwe zawarte w produktach spożywczych i innych rzeczach codziennego użytku. Uczniowie mieli też okazję obejrzeć gatunki chronione CITES, które przewożono nielegalnie przez granicę. Specjalny pokaz uświadomił młodzieży, jak należy dbać o środowisko i jakich pamiątek nie przywozić z urlopów lub wakacji.

A.Szymańska

 

Logowanie