Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Narodowe Święto Niepodległości

          11 listopada przypada 104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W szkole uczciliśmy pamięć tych, którzy walczyli o wolność naszej ojczyzny. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, którą przygotowali uczniowie klasy 8 SP i dziewczęta z klasy maturalnej pod opieką pani Amelii Osiewicz-Rozenbajgier. W akademii uczestniczyli zaproszeni goście, ks. biskup Krzysztof Chudzio i ks.proboszcz parafii Św. Józefa Bogdan Nowak. Cała społeczność szkolna wzięła także udział w ogólnopolskiej akcji wspólnego śpiewania hymnu polskiego #SzkołaDoHymnu#

Logowanie