Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Wycieczka klasy 5 SP do Rzeszowa

           W dniu 23 listopada 2022 r. ramach zbliżającego dużymi krokami dnia św. Mikołaja klasa 5 SP wybrała się na wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszą jej część stanowiły słodkie warsztaty w Pijalni Czekolady Firmy M.Pelczar Chocolatier w Millenium Hall, podczas których zapoznano uczniów z procesem powstawania czekolady „od ziarna do tabliczki czekolady” degustując przy tym różne jej rodzaje. Podsumowaniem tej części było wykonanie przez każdego ucznia własnej tabliczki czekolady oraz czekoladowego lizaka. Na koniec nie zapomnieliśmy także o zakupie tych słodkości w firmowym sklepie. Po tak mile spędzonym przedpołudniu udaliśmy się do parku trampolin „Grawitacja" gdzie młodzież miała okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną, pokonując liczne przeszkody i trampoliny.  Po tak przyjemnie spędzonym i pełnych wrażeń chwilach uczniowie posilili się prawdziwą włoską pizzą zaserwowaną przez pracowników parku.

Ł.Panyło   

Logowanie